První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Troubky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenést VHS do počítače? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Kdo dělá lenovo počítače? Jak skenovat z počítače? Jak vytvořit počítač? Jak posílat text z počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Co je počítačový server? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Kdo opraví notebook? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Kolik RAM má můj počítač? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Kolik energie používá můj počítač? Má můj počítač bluetooth? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak změnit heslo na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SIT-IN CZ, s.r.o., ALSICO s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., RoseMode, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., CHIRAMPOL s.r.o, RIOX spol. s.r.o., DELIKA s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., TAU COLOR a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, A1 Team CZ s.r.o., UNITOP spol. s r.o., MODOS spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o.,