První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Újezd?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačový hardware? Jak opravit počítač? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak přenést itunes do nového počítače? Co je nejlepší stolní počítač? Jak najít IP adresu na počítači? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak mohu zálohovat počítač? Jak otřít okna systému Windows 7? Kde recyklovat počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Co je paměť počítače? Co je zelená výpočetní technika? Jak kraslit na počítači? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak se zbavit počítačového viru? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Co jsou soubory cookie počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., EXCIMER, s.r.o., Hopi Popi, a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., MICOS spol. s r. o., KABA s.r.o., TARAN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Kosmas s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, UNITOP spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, LUMIMONT s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., NEUROLOGIE, OK DESIGN s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. ,