První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Velký Týnec?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak otřít počítač? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Co dělat se starými počítači? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak víte, zda má počítač virus? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak zlepšit výkon počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak vytvořit herní počítač? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak skenovat dokument do počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak opravit obrazovku počítače? Jak připojit počítač k televizoru? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., UNITOP spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Can21 Olomouc, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TOMSTAV Olomouc, Kosmas s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Westcombe International Research, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TRUMF International s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Levné knihy a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o,