První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Vikantice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Proč jsem si počítač nezapnul? Proč je obrazovka počítače na bok? Proč je můj počítač pomalý? Co dělá počítač rychlejší? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Co je počítačový inženýr? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Co dělá počítačový inženýr? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak změnit název počítače? Jak změnit název počítače na mac? Kdo dělá lenovo počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Kolik energie používá můj počítač? Jak úplně resetovat počítač? Kde recyklovat počítače? Jak víte, zda má počítač virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DACH systém s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., e-cars trading s.r.o., ASET studio s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., MODOS spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Levné knihy a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , Can21 Olomouc, Elefant Vítkov a.s., DHK ZORA Olomouc, WAY MORAVA, s.r.o., ALSICO s.r.o., DELIKA s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., VENDINGNET s.r.o.,