První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Vikýřovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Co je informatika? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak obnovit počítač? Kdy byl vynalezen počítač? Co jsou soubory cookie v počítači? Co je počítačový hardware? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak koupit počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak velký byl první počítač? Jak vybudovat herní počítač? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak kraslit na počítači? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TVARBET MORAVIA, a.s., FAST interier a design, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Levné knihy a.s., Brázdovo kuře s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Simply You Pharmaceuticals, a. s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., e-cars trading s.r.o., RIOX spol. s.r.o., LUMIMONT s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., EDUWIN s.r.o., ALSICO s.r.o.,