První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Vřesovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak kopírovat DVD do počítače? Jak změnit heslo počítače? Co je paměť počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak obnovit počítač? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak rychleji spustit počítač? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Týká se mě konec windows 7?? Jak odstranit počítačový virus? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Kolik energie používá můj počítač? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Co je nejlepší stolní počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., MICOS spol. s r. o., GROBER PROJECT, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., UNITOP spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., TARAN s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TRUMF International s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Can21 Olomouc, obchodní jednotky Galerie Šantovka, RIOX spol. s.r.o., RoseMode, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EFETI, spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.,