První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Zábřeh?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak odemknout počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Proč se počítač restartuje? Kde koupit počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak na snímek na počítači? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak na reimage počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak najít IP adresu na počítači? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak vymazat počítač? Jak změnit heslo počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, Can21 Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , TRUMF International s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TAU COLOR a.s., NEUROLOGIE, Profi-Communication, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., KABA s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, A1 Team CZ s.r.o., Hopi Popi, a.s., TARAN s.r.o., VENDINGNET s.r.o.,