První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Želatovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak připojit počítač k wifi? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak rychleji spustit počítač? Co je počítačový hardware? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Co je moje IP adresa počítače? Jak kreslit na počítači? Co je paměť počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co jsou cookies na počítači? Jak autorizovat počítač? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak nahrávat zvuk z počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak defragmentovat počítač? Jak otáčet obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, EDUWIN s.r.o., MODOS spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., TAU COLOR a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Střechy NOSVO s.r.o., TARAN s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Elefant Vítkov a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TOMSTAV Olomouc, STAVING engineering s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ALSICO s.r.o.,