První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Želeč?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co dělat, když počítač zamrzne? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Co dělají počítačoví vědci? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak dostat virus z počítače? Jak obnovit počítač? Co je procesor počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Co je počítačová síť? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Je můj počítač zapnutý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., ASET studio s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., MICOS spol. s r. o., WAY MORAVA, s.r.o., NEUROLOGIE, Brázdovo kuře s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., DACH systém s.r.o., OK DESIGN s.r.o., KMa s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Profi-Communication, s.r.o.,