První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Žerotín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Mohu poslat fax z počítače? Jak velký byl první počítač? Proč je můj počítač pomalý? Jak defragmentovat počítač? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak resetujete počítač? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak vytvořit počítač? Jak dostat virus z počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak stahovat hudbu do počítače? Co je stolní počítač? Jak vyčistit počítač? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak faxovat z počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Proč se počítač restartuje? Jak restartovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RoseMode, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., STAVING engineering s.r.o., NEUROLOGIE, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., e-cars trading s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EDUWIN s.r.o., MICOS spol. s r. o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TVARBET MORAVIA, a.s., RELIABILITY s.r.o., UNITOP spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o.,