První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak udělat text z počítače? Co je nejlepší stolní počítač? Co dělá počítačový inženýr? Jak rychleji spustit počítač? Co je počítačová myš? Jak připojit počítač k televizi? Jak mohu otřít počítač? Jak vytvořit počítač? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak dobrý je můj počítač? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Proč můj počítač stále havaruje? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak se dostat virus z počítače? Kolik zlata je v počítači? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Co je počítačový programátor?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolní Těšice, Stařechovice, Radkova Lhota a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., TRUMF International s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ALSICO s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Farma Bystročice s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., KMa s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, obchodní jednotky Galerie Šantovka,