První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak chránit váš počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Co dělá ram pro počítač? Co je počítačový inženýr? Kolik stojí počítač? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak psát na instagram z počítače? Můžu faxovat z počítače? Co je RAM v počítači? Co je počítačový monitor? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak dobrý je můj počítač? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak defragmentovat počítače? Jak změnit heslo na počítači? Jak připojit tiskárnu k počítači? Co je na mém počítači bonjour? Co je notebook?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Loučná nad Desnou, Víceměřice, Řikovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, DACH systém s.r.o., Hopi Popi, a.s., OK DESIGN s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, ASET studio s.r.o., TAU COLOR a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., SAVE MAX, a.s., Shoebox CZ s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Kosmas s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., FAST interier a design, s.r.o.,