První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jaký bit je můj počítač? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Co dělá počítačový inženýr? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jaký mám počítač? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Proč se můj počítač sám zapne? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Kde koupit počítač? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Když byl vyroben první počítač? Co je informatika? Jak defragmentovat počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak na obrázek z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vrchoslavice, Dolní Újezd, Koválovice-Osíčany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., EFEKT PLUS s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., EDUWIN s.r.o., TAU COLOR a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SCHIEBEL, s.r.o. , RoseMode, s.r.o., MICOS spol. s r. o., RIOX spol. s.r.o., ALSICO s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Brázdovo kuře s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., DELIKA s.r.o. , EXCIMER, s.r.o.,