První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Mohu získat i text z počítače? Je můj počítač 64 bit? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak zálohovat počítač? Kdo opraví počítač? Jaký počítač mám koupit? Jak změnit heslo počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak vytvořit herní počítač? Jak vytvořit počítač? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Co je stolní počítač? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Co to znamená pro počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak defragmentovat počítače? Jak restartovat počítač? Co dělá počítačový inženýr?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Držovice, Seloutky, Lipinka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, Levné knihy a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TAU COLOR a.s., MODOS spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., TARAN s.r.o., SAVE MAX, a.s., TOMSTAV Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , KMa s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, RoseMode, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o.,