První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak kraslit na počítači? Jak skenovat do počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Mohu poslat fax z počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Co je počítačový inženýr? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak se naučit počítačové programování? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak dát dohromady počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak ripovat DVD do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dřevnovice, Bludov, Lhotka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., OK DESIGN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Hopi Popi, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, MODOS spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., RoseMode, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., ASET studio s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., EFETI, spol. s r.o., TAU COLOR a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o.,

a