První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak telefonovat bez počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak zálohovat počítač? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Proč jsem si počítač nezapnul? Co je počítačové programování? Co to znamená pro počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak připojit telefon k počítači? Jaký druh počítače potřebuji? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak obnovit okna počítače 7? Jak na reimage počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Kde recyklovat počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bohuslavice, Leština, Horní Loděnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SIT-IN CZ, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., A1 Team CZ s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , DELIKA s.r.o. , ALSICO s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Levné knihy a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DACH systém s.r.o., Can21 Olomouc, DHK ZORA Olomouc, EDUWIN s.r.o., TRUMF International s.r.o., SAVE MAX, a.s.,