První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Co je počítačový program? Kolik RAM má můj počítač? Co je na mém počítači bonjour? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak urychlit můj počítač? Co jsou počítačové brýle? Jaký typ počítače mám? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak resetujete počítač? Jak deautorizovat počítač? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Co je počítačový virus? Kde recyklovat počítače? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak telefonovat bez počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bohuslavice, Svésedlice, Kopřivná a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , DACH systém s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TRUMF International s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TARAN s.r.o., MODOS spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Levné knihy a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EXCIMER, s.r.o., KABA s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, FAST interier a design, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o,