První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak čistit počítač? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak vybudovat herní počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Kde koupit počítač? Jak získat volný počítač? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Kdo opraví notebook? Jak udělat počítačový virus? Jak rychlý je můj počítač? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak se připojit k počítači? Jak velký byl první počítač? Jak urychlit váš počítač? Je můj počítač zapnutý? Jak mohu zálohovat počítač? Jak skenovat do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Všechovice, Palonín, Dobrochov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., A1 Team CZ s.r.o., TARAN s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Levné knihy a.s., WAY MORAVA, s.r.o., TAU COLOR a.s., OK DESIGN s.r.o., MICOS spol. s r. o., Westcombe International Research, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Kosmas s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, MODOS spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., RIOX spol. s.r.o.,