První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak se zbavit viru na počítači? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Co dělají počítačoví vědci? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak získat volný počítač? Jak změnit heslo na počítači? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak stahovat dvd do počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak opravit počítač? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak nahrávat zvuk z počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Proč je můj počítač tak hlasitý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dlouhá Loučka, Ruda nad Moravou, Klopotovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SIT-IN CZ, s.r.o., Kosmas s.r.o., KABA s.r.o., TOMSTAV Olomouc, ASET studio s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Farma Bystročice s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Elefant Vítkov a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., EDUWIN s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Levné knihy a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, DELIKA s.r.o. ,