První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak vytvořit počítačový stůl? Kdo dělá lenovo počítače? Proč se můj počítač sám vypne? Co jsou soubory cookie počítače? Jak obnovit počítač na tovární? Jak obnovit okna počítače 7? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak kraslit na počítači? Co dělá počítačový inženýr? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak udělat počítačovou hru? Kde koupit počítačové díly? Co je počítačový server? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Co je počítačový program? Co je nejlepší počítač? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Kde koupit počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Přerov, Hlásnice, Prosenice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., Can21 Olomouc, OK DESIGN s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., NEUROLOGIE, Brázdovo kuře s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., MODOS spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TAU COLOR a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., ALSICO s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o.,