První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak na snímek na počítači? Kdo opraví notebook? Jak mohu zálohovat počítač? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak změnit název počítače na mac? Proč se můj počítač sám vypne? Jak najít název počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak urychlit můj počítač? Jak vyčistit počítač? Proč můj počítač stále havaruje? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Proč je můj počítač pomalý? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak kreslit na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Olbramice, Samotišky, Sobotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., DACH systém s.r.o., Kosmas s.r.o., e-cars trading s.r.o., Hopi Popi, a.s., Farma Bystročice s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., MICOS spol. s r. o., VENA - TRADE, s.r.o. , MODOS spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Levné knihy a.s., ASET studio s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , KABA s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.,