První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak resetujete počítač? Týká se mě konec windows 7?? Jak na reimage počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak koupit počítač? Jaký je název mého počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak psát počítačový kód? Co je sálový počítač? Jak stahovat hudbu do počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak dobrý je můj počítač? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Co jsou počítačové brýle?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Postřelmůvek, Dolní Těšice, Mladějovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, REFI DEVELOPMENT s.r.o, Kosmas s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TARAN s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TAU COLOR a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., MICOS spol. s r. o., KMa s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., ALSICO s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Květinářství Michaela s.r.o. ,