První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak rozjasnit obrazovku počítače? Co je počítačový program? Co je počítačový hacking? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Mohu získat i text z počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Co je serverový počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Proč je obrazovka počítače na bok? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Kde koupit počítač? Jak opravit obrazovku počítače? Jak mohu otřít počítač? Jak obnovím počítač? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak odstranit cookies z počítače? Kdo opraví notebook?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Osek nad Bečvou, Pavlovice u Přerova, Kamenná a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: REFI DEVELOPMENT s.r.o, Levné knihy a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Hopi Popi, a.s., e-cars trading s.r.o., STAVING engineering s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, VENA - TRADE, s.r.o. , TARAN s.r.o., TAU COLOR a.s., Westcombe International Research, s.r.o., EDUWIN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , OK DESIGN s.r.o.,